Ból podbrzusza, mdłości i biała wydzielina z pochwy podczas starań o dziecko

Witam. Mam 25 lat i od 3 dni jak mialam dostac okres bolimnie podbrzusze mdli mnie i mam biala wydzieline z pochwy nie swedzi nie piecze zacerwieniona tez nie jest. A dodam ze staramy sie o dziecko. Pomocy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane ciążą. Proszę wykonać test.