Biała wydzielina zamiast miesiączki

Witam spóznia mi sie okres 4 dni lecz zamiast niego mam bialą wydzieline, oprócz tego zle się czuje, ból podbrzusza oraz wczoraj poraz pierwszy od 5 lat (gdy byłam w ciaży z córcią)pojawiła sie zgaga.Okes zawsze miała co 30 dni Zrobiłam test lecz dopiero przy 3 rannym oddawaniu moczu .Czy moge byc w ciąży??? Dodam ze staramy sie o drugie dziecko więc napewno sie ucieszę lecz pracuje dosyc ciezko i boje sie o stracenie jej. Z góry dziekuje

Nie wiem jaki jest wynik ciąży.bo Pani nie napisała. Zgaga nie jest charakterystyczna dla początku ciąży. Proponuję powtórzyć test ciążowy za tydzień.