Przerwa w antykoncepcji hormonalnej, biała wydzielina z pochwy i wynik testu ciążowego

witam , ma pytanie bralam tabletki antykoncepcyjne od miesaica juz nie biore ostatni ores mialam od 9.12-13.12.2013 dalej nie ma okresu w tym mam biala wydzieline w pochwie co to oznacza?? robilam test ciozowy i w jednym okienku pojawila mi sie jedna kreska czerwona a w drugim slaba proszeo odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy powtórzyć badanie. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a niepokojące objawy będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.