Biała wydzielina z krost na pochwie

Witam, mam problem.Zrobil mi sie na pochwie u góry blisko uda guzek. Dotykam i mnie boli twarda kulka. mialam juz tak i schodzilo samo ostatnio posmarowalam to mascia z witamina a. Dzis bedac w toalecie zauwazylam ze wydostala sie z tek kulki biala wydzielina zoltawa na papierze toaletowym i zaczela wyplywac lekko zaczelam to wyciskac lecz pojawila sie krew. Wgstraszylam sie i przestalam naciskac. Guzek nadal jest jakb troche mniejszy ale bardzo sie boje... co mam zrobic? I co to moze byc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Nie ma powodów do niepokoju - zmiana samoistnie ustąpi w ciągu kilku najbliższych dni. Proszę tylko nie wyciskać ponownie krostki.