Czym jest ranka jak po oparzeniu na łydce?

Mam pytanie,po nocy kiedy wstalam zauwazylam na lydce mala ranke jakby po oparzeniu,zaczelo mi sie wokol tej ranki robic obrzek i silne pieczenie oraz w tym mam piekacy bol ,posmarowalam tylko mascia tribiotyk nic nie pomoglo,lydka zaczela mi puchnac az do kostki,prosze o pomoc,trwa to juz od 3dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza rodzinnego a być jakiś owad Panią ukąsił ?

Proszę udać się do dermatologa, po badaniu lekarz powie coś więcej, niestety bez obejrzenia rany nikt nie jest w stanie postawić diagnozy przez internet a tym bardziej wdrożyć odpowiedniego leczenia.