Wynik testu ciążowego podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Dzien dobry mam pytanie biore tabletki anty dzisiak zrobiłam sobie test i jedna kreska wykluczająca ciaze była mocno czerwona a obok niej biala linia co to znaczy ? Stosunki nie były do konca

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani proszę sprawdzić ulotkę dołączoną do testu- aby zinterpretować wynik. Powinno być tam wszystko wyjaśnione.