Wynik na teście ciążowym

czy test ciazowy moze wykazac jedna kreske a na koncu testu w rogu droga kreska czy to wada

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie do końca rozumiem co ma Pani na myśli. Jeśli jednak wynik odbiega od tych, które są opisane w ulotce może to świadczyć o wadach testu. W takim przypadku sugeruję wykonanie kolejnego testu ciążowego.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę przeczytać instrukcję dołączoną do testu. W niej jest wyraźnie napisane, jak należy odczytywać wyniki.