Co oznacza ból uda w ciąży?

Witam. Jestem w 22 tygodniu ciazy. Od jakis 2-3 tygodni odczuwam caly czas bol w dolnej czesci uda od strony zewnetrznej. Czasem tez pulsuje. Czasem po dłuższym staniu promieniuje do pachwiny. Z czym to moze byc zwiazane ? Czy jest to powod do niepokoju ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę poinformować lekarza prowadzącego o tego typu dolegliwościach, a tak zgłosić się do lekarza rodzinnego aby po badaniu móc coś więcej powiedzieć.