Czy może być spowodowany ból piszczela nasilający się przy zginaniu?

Czym moze byc spowodowany bol piszczela nasilajacy tylko i wylacznie przy siedzeniu z u ugietymi kolanami. Czasami bol promieniuje do boku łydki z zewnetrznej strony i w gore do polowy uda w srodkowej czesci. Wyczuwam tez bolesne zgrubienie na kosci piszczelowej i guzek obok piszczela (przesuwalny i twardy). Bol nie wystepuje, kiedy chodze. Doppler nic nie wykazal, ponczochy uciskowe nie pomagaja, czekam teraz na wynik rtg i bardzo sie martwie. Lekarz jest bezsilny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.