Co oznacza ból w obrębie kostki?

Witam, od kilku tygodni pobolewa mnie noga w kostce, a dokładniej z tyłu kostki w stronę pięty, czasami ból pulsuje do łydki. Ból zaczął się po noszeniu niewygodnych butów, zrezygnowalam z nich i ból się zmniejszył. Nie odczuwam go nieustannie, ale w niektórych sytuacjach się nasila, np. podczas robienia przysiadów, albo przy maksymalnym prostowaniu stopy jak również podczas pływania. Co to może być? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Przyczyn takiego bólu może być wiele. W celu dokładnej diagnostyki należy zwrócić się do lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!