Co oznacza ból w stopie?

Witam! 2tygodnie temu po 8godzinnej jezdzie samochodem zaczelam odczuwac bol w prawej stopie, bol odczuwam glownie p lewej stronie mniej więcej po srodku.. Trwalo to okolo tygodnia, glownie po wiekszym wysilku, czy podczas wieczornego odpoczynku (gdy noga odpoczywala). Pozniej byl tydzien przerwy i nie odczuwalam zadnego bolu, od wczoraj noga znowu zaczela bolec(od paru dni zaczelam cwiczyc), boli w tym samym miejscu. Stosuje Altacet i bandaz elastyczny, czy to wystarczy? Moze to zwykle nadwyrezenie, czy lepiej udac sie do lekarza?

Trudno cokolwiek powiedzieć bez badania pacjenta, bez możliwości zlecenia USG/RTG. Proszę iść do ortopedy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.