Silne bóle po jednej stronie podbrzusza po porodzie

6 tygodni temu urodzilam corke. Przez okolo 4 tygodnie czulam sie wyjatkowo dobrze, ale po tym czasie najpierw zaczelam odczuwac silne bole po lewej stronie podbrzusza i miednicy pozniej bol lewego uda i tak do stopy.2 dni temu mialam robione USG Dopplera lewej nogi zeby wykluczyc zakrzepice. Badanie wyszlo ok, bez zadnych zmian.ciezko mi sie oddycha i czuje lekkie dlawienie w gardle. Czy tym bolem nogi powinnam sie przejowac skoro badanie wyszlo dobrze czy to jakiś objaw nerwicowy?

Zbyt mała ilość danych nie pozwala wykluczyć żadnej opcji. Proszę udać się do ginekologa, żeby ocenił, czy wszystko jest ok.