Co oznacza bolesna zmiana na wzgórku łonowym?

Witam. Mam bardzo poważny problem. Rok temu miałam wycinany gruczoł bartolina. 5dni temu idąc do toalety zauważyłam na wzgórku łonowym (po prawej stronie przy pachwinie). Myślałam że jest to, to samo Ca miałam wcześniej jednak jest to o wiele większe, sine (ból również nie do zniesienia jak tamten) wokół tej grudki mam czerwony rumień również bardzo bolesny. Dziś ten ból promieniuje cała prawą nogę w szczególności kolano. Wiem, że muszę iść do lekarza jednak niestety nie mam ubezpieczenia zdrowotnego a wizytę w urzędzie pracy mam dopiero za 4 dni a ja już na prawdę nie wytrzymuje. Mam problemy z chodzeniem, siadaniem, schylaniem się. Proszę chociaż o wstępną diagnozę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej zgłosić się na izbę przyjęć