Kłująca bolesność nad wzgórkiem łonowym

Witam, Co jakiś czas nie codziennie odczuwam delikatnie kłujący ból nad wzgórkiem łonowym nie jest on ciągły zakuje i przestaje itd. mam endometrioze ( torbiele jajników) o małego mięśniaka w macicy. Z czego może wynikać takie kłucie wiem, że na pewno nie boli to jajnik.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja dróg moczowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.