Górka na wzgórku łonowym

Witam. Jestem młodą 20 letnią kobietą, ponad miesiąc temu przy kąpieli zauważyłam "górkę" na wzgórku łonowym z prawej strony. Nazwałam to GÓRKĄ, ponieważ sama nie wiem jak to określić... Przypomina to trochę guza czy coś w tym stylu. Jest różnica miedzy lewą a prawą stroną. Czasami jest to większe, czasem mniejsze nie wiem od czego to zależy, ale np. jak dłużej siedzę bądź leże to prawie tego nie ma, natomiast po dłuższym odpoczynku zaczynam chodzić i robić inne czynności znowu pojawia się.Ana

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.