Ból między udem a wzgórkiem łonowym

Mam takie pytanie. Tylko nie wiem jak to wszystko ująć. Chodzi mi o to ze od kilku dni boli mnie miedzy udem a wzgórkiem łonowym ale nie tam na dole tylko wyżej czyli na lini gdzie skóra się zagina (mam nadzieje że mnie państwo rozumieją). No i jak tam delikatnie nacisnę to czuję ból i taką kulkę. Co to może być? I od czego to się pojawiło?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem pojawienia się przepukliny. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.