Dlaczego odczuwam ból między wzgórkiem łonowym a udem?

Od trzech dni między wzgórkiem łonowym a udem odczuwam ból. Boli przy dotyku, miejsce jest jakby spuchnięte. Co to może być? Ból wystąpił nagle. Podkreślę, że ostatnio robiłam morfologię i jest ona bardzo dobra. Do ginekologa chodzę regularnie, zawsze mam robione USG. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć