Wzniesienie na wzgórku łonowym

Witam.Moja dziewczyna kilka lat temu bardzo mocno została kopnięta w krocze i niedługi czas potem dostała w to samo miejsce piłką na wf-ie.Od tego czasu pojawia jej się co jakiś czas wzniesienie na wzgórku łonowym z prawej strony.Z początku mówiła że to nie boli ale w ostatnim czasie mówi że ją boli i ból idzie do pachwiny lecz samo wzniesienie na wzgórku.Oczywiście planujemy iść do lekarza lecz szybciej chciałem tu zapytać.Dziękuję.

Piotr Pilarski

Niestety, na podstawie samego opisu nie mogę określić co jest przyczyną. Uważam, że udanie się z tym problemem do lekarza rodzinnego jest odpowiednim postępowaniem.

Pozdrawiam.