Co oznacza brak ciąży po poronieniu samoistnym?

witam poronilam w 7 tygodniu, poronienie samoistne styczen 2016 I od tamtego czasu staramy sie o dziecko ale nic, maz ma 2 dzieci z pierwszego mazlzenstwa (13 i14 lat ) ,moje badania krwi I jego na poziom hormonow itp byly dobe , tylko meza morfologia plemnikow ma 3% co mozemy zrobic dalej?

Lek. Michał Lenard

Wyniki badań męża powinien ocenić specjalista, aby stwierdzić, czy są jakieś nieprawidłowości i zdecydować o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!