Problem z nasieniem i plemnikami a szansa na ciążę

Witam.Staram się z mezem o dziecko od roku. Owulacja u mnie ok,miesiaczkuje co 30 dni,badania hormonalne ok.Co do wynikow meza to nasienie slabe. Malo plemnikow i to bardzo mało prawie wcale i niezbyt ruchliwe. Dodam ze mamy dziecko 9 letnie i teraz zdecydowaliśmy się na drugie.Co radzicie ?Czy jest szansa?

Aleksander Ropielewski

Szansa jest jednak na pewno mniejsza niż w przypadku prawidowych parametrów nasienia. O ile mniejsza trudno jest mi to ocenić bez znajomości wyników. Warto skonsultować się z andrologiem odnośnie możliwości leczenia męża.