Co oznacza brak czucia w kończynach i klatce piersiowej?

Witam od jakiegoś czasu doznaje strasznych koszmarów nie czuje rąk i nóg na klatce piersiowej odczuwam ucisk nie mogę się ruszyć zaczynam panikowac straszne się boję że znowu mnie dopadnie co mam zrobić

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią do neurologa, celem zdiagnozowania Pani symptomów.
Proszę poprosić lekarza o konsultację "na cito", tzn. o jak najszybszy możliwy termin.

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej

Proszę się udać do lekarza, który przeanalizuje przyczynę. Warto wdrożyć spokojna aktywność pod okiem fizjoterapeuty. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki