Co oznacza brak miesiączki po usunięciu torbieli po porodzie?

Witam , jestem 2 miesiące po porodzie , karmiłam piersią tylko miesiąc , 1 lutego przeszłam operację usunięcia skręcającej się torbieli , od tego czasu jeszcze w ogóle nie miesiączkowałam czy jest to mozliwe ? Udać się do lekarza ? Dodam że kontrola po operacyjna już była i było wszystko dobrze .

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najlepiej będzie jeśli uda się Pani na kontrolę do lekarza ginekologa. On po rozmowie i badaniu będzie mógł stwierdzić czy należy się martwić tą sytuacją.