Co oznacza brązowa wydzielina oraz silne bóle podbrzusza i ślinotok?

Witam . Od 3 dni mam bardzo mocno brązową wydzieline z pochwy nie ma zapachu przy tym mam bardzo mocne bóle podbrzusza, jajników, i ślinotok jeśli można to tak nazwać, czasem te bóle są aż nie do wytrzymania , mam też bóle krzyża , wybrzuszenie, zawroty głowy. W wydzielinie w 1 i 2 dniu miałam chyba to były skrzepy.. Miesiączke powinnam dostać za około 9 dni . Trochę się denerwuje bo nie wiem co to może być. Nigdy tego nie miałam .. Bardzo proszę o pomoc może ktoś tak miał?!!!

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą wskazywać na endometriozę. Jednak w celu dokładnej diagnozy konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!