Brązowa, budyniowata wydzielina bez zapachu

Witam, ponad pół roku biorę tabletki Lesine. Krwawienie zawsze miałam 2-3 dni po skończeniu blistra. W tym miesiącu tydzień przed standardowym krwawieniem, w połowie brania ostatniego rzędu blistra, wystąpiła u mnie brązowa, budyniowata wydzielina bez zapachu. A w jej czasie, 3 dni po rozpoczęciu, duża plama czerwonej krwi. Mam bóle w podbrzuszu jak przed miesiączką i podwyższoną temperaturę. Od stosunku nie minęły dwa tygodnie, więc nie mogę tego sprawdzić, ale powinnam spodziewać się ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli przyjmuje Pani tabletki regularnie to ryzyko ciąży jest niewielkie. Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją czy zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.