Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skąpe, brązowe plamienie a Yasminelle

Dzień dobry, mam nurtujące pytanie. W ostatnim miesiącu przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Yasminelle (stosuję je ponad rok), przyjmowałam je prawidłowo wg. zaleceń. Dodatkowo wraz z partnerem stosowaliśmy prezerwatywę. Została mi jedna tabletka do skończenia blistra i dostałam dwudniowego, skąpego, brązowego plamienia, które ustało. Okresu spodziewam się za dwa dni. Wszystkie objawy wskazują na plamienie implantacyjne - czy jest to możliwe?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy