Co oznacza brązowe plamienie przed miesiączkowaniem?

witam mam 30 lat i w 21 dniu cyklu dostałam plamienie brązowoczerwone trwało ono tydzień a po nastepnym tygodniu dostalam niby okres i nie wiem co mam o tym myslec nadmienie ze staram sie o dziecko i jestem po 5 nieudanych inseminacjach a ostatnia byla przeprowadzona 7 pazdziernika prosze o rade co oznacz te plamienie a teraz ten okres . Milena

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko na podstawie samego opisu określić przyczynę powyższych objawów. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.