Co oznacza brunatno brązowa wydzielina z piersi u osoby w ciąży?

Brunatno-brązowa, tłusta wydzielina z piersi. Pokazuje sie tylko przy ucisku piersi, i to nie zawsze. Tak jakby z jednego kanalika a z drugiego taka żółtawo mleczna. Jestem w 6 tyg. ciąży. mam 39 lat. Usg piersi robione rok temu w porządku, w kwietniu tego roku badanie palpacyjne przez ginekologa ok. Ja nic nie wyczuwam. Czy to moze oznaczac raka? ide na usg w przyszłym tygodniu, ale jestem tak zdenerwowana, ze nie mogę wytrzymac i dlatego napisałam.

Wydzielina takiego typu z sutka jest rzeczywiście podejrzana. Proszę się uspokoić i poczekać na wynik badania USG. Badanie powinno dość jednoznacznie wyjaśnić czym spowodowana jest ta atypowa wydzielina