Co oznacza bulgotanie i przelewanie w brzuchu?

Witam , mam 21 i od 3 miesięcy borykam się z problemem w obrębie jamy brzusznej. Zacznę od początku, a więc zaczęło się to na początku stycznia bieżącego roku, silne przelewania w brzuchu, wzdęcia, bulgotanie, nawet dziwne odgłosy przypominające miałczenie. Czasem mialam ucisk w lewej czesci brzucha , w okolicy zebra. Poszłam do lakarza rodzinnego, ten dał mi skierowanie na morfologię krwi i badanie moczu ale wszystko wyszło dobrze. Następnie gdy objawy nie przechodziły, postanowilam udać się do gastroenterologa. Pani zleciła mi wykonać badania kału na obecność pasożytów, krwi utajonej oraz na obecność Helicobacteri. Wszystkie badania wyszły również dobrze. Zbadała mnie i na pierwszej wizycie stwierdziła że widzi jakiś stan zapalny, zapisała mi Metronidazol, debretin na 2 miesiace. Stopniowo moje dolegliwości słabły, ale nie mogę stwierdzić,że zniknęły. Na drugiej wizycie pani gastrolog stwierdziła że jest lepiej, zapisała mi vivomixx. Po tej kuracji miałam wrażenie że widać bardzo znaczą zmianę. Niestety jakis tydzień temu musiałam wyrwać ząb, lecz po wyrwaniu wystąpiła opuchlizna i zaczęłam przyjmować przez 3 dni Dalacin. Od tej pory wszystkie dolegliwości wróciły. Martwi mnie fakt że nikt nie stwierdził do tej pory co mi dolega i czym moje dolegliwości są spowodowane. Nie potrafię już radzić sobie z tym co dzieje się w moim brzuchu, dodam że studiuje i każde wyjście na uczelnię kosztuje mnie stresem przed tym uporczywym przelewaniem.

Dzień dobry, proszę kontynuować leczenie. Przyjęcie antybiotyku mogło zachwiać florę jelitową i stąd nawrót dolegliwości. Oczywiście proszę także regularnie uczęszczać na kontrole do gastrologa.