Co oznacza Candida Albicans wynik 80?

Czy robić dodatkowe badania przy nietolerancji pokarmowej? Witam, Robiłam ostatnio test na nietolerancje pokarmowe IgG. W pozycja Candida Albicans wynik 80. Co to oznacza? Czy mam zrobić dodatkowe badania? Nadmieniam ze byłam z wynikami u internisty, który zignorował temat bez żadnych pytań czy badan. KOBIETA, 33 LAT 6 dni temu

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza gastroenterologa lub i alergologa.