Co oznacza chłoniak rozlany z dużych komórek B (Diffuse large B-cell lymphoma DLBCL)?

Chłoniak rozlany z dużych komórek B. W badaniu ihc: LCA; CD20; CD79; CD43; Bcl-2, Bcl-6; wszystko (+) Ki 67 (+) w 70% komórek CD3 (-). Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Wyników nie można trafnie zinterpretować bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl