Co oznacza chudnięcie i stany zapalne żołądka?

Mężczyzna,43 lata, problemy z żołądkiem i jelitami(lekkie stany zapalne),problemy z trawieniem,ciągłe uczucie zimna, przewlekłe zmęczenie, okresowo stany podgorączkowe,chudnięcie.Proszę o interpretację wyników tarczycy i ewentualny wpływ na moje dolegliwości. TSH 1,19 mIU/l [0.27-4,2] FT3 2,21 pg/ml[2.57-4,43] FT4 1,24ng/dl[0,93-1,7] Czy troche obniżone ft3 coś oznacza?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana wyniki hormonów tarczycy zawierają się w granicach normy... Potrzebna jest dalsza diagnostyka. W tym celu najlepiej będzie jeśli zgłosi się Pan do lekarza prowadzącego.