Co oznacza ciągły kaszel i duszenie się?

Mam 36lat od 29marca kaszle.dusze sie,chodzilam.do lekarzy dostalam augemnin.nie przeszlo w dodatku jakby.na.krtan mi.padlo skrzecze...kaszel ma dzien noc.wkolko zrobil badanis na.krzyusiec ihg 11,2 obecne powyzek 11.dzis doatalam.goracKi.i.jakby w prawym.skrzydla gardla miala gule przy przelykaniu mial.tez.zapelnie.ucha ale.po.1dawce kropli .antybiotyki ucho przeszlo

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u laryngologa, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim leczeniu. Pozdrawiam!