Co oznacza dehydratacja krążka m/k na wszystkich poziomach z obniżeniem w dolnym piętrze?

Witam Proszę o interpretację wyniku ME Lekarz prowadzący jest na urlopie do połowy stycznia , a wynik trochę mnie niepokoi .Jestem po dwóch operacjach przepukliny krążka m/k Na poziomie L3-L4 bulging 0.2cm szerokość kanału 2cm L4-L5 wypuklina tylno pośrodkowa 0.45cm z modelowaniem worka oponowego i zwężenie kanału m/k 1.9cm L5-S1 wypuklina tylno pośrodkowo lewoboczna 0.56cm z modelowaniem worka oponowego i przyleganiu do korzeni bez kolizji szer kan 2.1cm Hyperwaskularyzacja trzonów na tym poziomie Dehydratacja krążka m/k na wszystkich poziomach z obniżeniem w dolnym piętrze. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza neurochirurga i łączna interpretacja powyższego badania z bezpośrednim badaniem lekarskim