Co oznacza delikatne kłucie jajników na przemian?

Witam chciałabym dowiedzieć sie co oznacza takie delikatne kłucie Jajników na przemian czasami razem . Kochalam sie bez zabezpieczenia ale nie sądzę żeby to była ciąża ponieważ w tamtą środę skończył mi się okres .. kłucie czasami pratkuje aż do dołu macicy ale nie czuje parcia Na pęcherz .. co mi jest ? Powinnam udać sie do ginekologa ? A mój cykl trwa zazwyczaj 22 dni.. Proszę o pomoc proszę o odpowiedź na email d.weronika@yahoo.com Pozdrawiam

Witam,
należałoby wykonac badanie USG narządu rodnego.
Kłucie w jajnikach zwykle oznacza pękanie pęcherzyków tuż przed owulacją, ale nie napisała Pani kiedy dokładnie to kłucie występuje.

pozdrawiam