Co oznacza dodatkowe uderzenie serca?

Witam.prosze o porade. Co moze oznaczac czasem dodatkoww uderzenie serca?czasem,czuje jakby sie,na,chwile,zayrzymalo i potrm mocniej zacelo bic,mam tez uczucie kyore trwa kilka,sekund jakby jakis,wielki motyl chcial wyleciec mi z mostka nie wiem jak,to opsia .od razu przy tym odczuwam lek. Czasem cos mnie kluje w sercu.mialam robione pare razy ekg-ok,tarczyca ok,morfologia tez.lekarze nie widza nic niepokojacego a ja sie zamartwiam ze czegos nie wykryli.na inne badania ponoc nie ma potrzeby.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie wykryto arytmii to raczej nie ma powodu do niepokoju, może za Pani objawy odpowiada stres/ nerwy?
Pozdrawiam