Co oznacza drapanie w jamie ustnej?

witam, czy ktoś może z was miał podobny problem bo nie wiem już co to może być... 3miesiace temu zaczelam mieć uczucie ze cos mi siedzi na gardle ,taka klucha której nie dalo się przelknac ani nic. ciagle wywoluje to u mnie odruchy wymiotne, nadmiernie wydziela mi się slina , piecze i drapie mnie w gardle oraz całej jamie ustnej. mam zaczerwienione gardlo oraz jezyk. mam jakby burczenie w gardle. dodam iż miałam robiona gastroskopie która nic nie wykazala, tarczyca również w normie. chodze od lekarza do lekarza i nikt nie potrafi mnie wyleczyć. uniemozliwia mi to spokojny sen ani normalne funkcjonowanie. czy ktoś może miał podobnie i jak sobie z tym poradzil?????

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się konsultacyjnie.do lekarza laryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć