Co oznacza drętwienie kończyn górnych i sztywnienie palców?

35 lat, kobieta, pr. biurowy, od m-ca bola mnie rece i nogi. palce sztywnieją, i puchna, odczuwam tez drętwienie konczyn gornych, klucie i bol (jak po ciężkiej pracy) calych dloni, nadgarstkow, ramion, ud... nie wiem czy to stawy, miesnieczy zyly? a może nerki? morfologia jest ok. (bazofile ponad norme), OB - 21, w moczu leukocyty, azotany i bakterie (8tys?), czynnik reumat. < 10, kreatynina 0,68. potas ok. wysoki cholesterol. proszę o pomoc. nie wiem do jakiego specjalisty się udac. k.

Objawy wskazują na możliwość zatrucia organizmu. Przyczyna może być długotrwały stres. Proszę na początek udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Proszę wdrożyć spokojną, nieobciążającą aktywność (spacery, pływanie, rower). Pozdrawiam, Paweł Czarnocki