Drżenie samoistne a drętwienie kończyn górnych

Witam, od kilku lat zmagam się z drętwieniem kończyn górnych. Lekarze podejrzewają u mnie drżenie samoistne. W ostatnim czasie zauważyłam częste drętwienie rąk i nóg z towarzyszącą temu silną wrażliwością na ciepło palców dłoni i stóp. W dodatku kończyny są ociężałe, palce u stóp dość często przybierają biały kolor, są zimne a w dużych paluchach mam niewielkie zaburzenie czucia. Nie wiem co robić, lekarze nie mówią nic konkretnego a mój stan się pogarsza. Dodam, że mam dwadzieścia lat.

Drętwienia są najczęściej wynikiem przyblokowania mięśni głębokich obręczy barkowej. Wygórowane napięcie ogranicza przesuwanie się naczyń i nerwów. Powinna pomóc terapia u dobrego fizjoterapeuty.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki