Co oznacza drętwienie, mrowienie pod lewą łopatką, ból mostka na środku?

Dzień dobry, Jestem dwudziestoletnią kobietą. Od około pół roku mam następujące dolegliwości (które cały czas się nasilają): drętwienie, mrowienie pod lewą łopatką, ból mostka na środku albo po lewej stronie (czasami występuje podczas skrętu barków, a czasami gdy po prostu siedzę/ stoję) przy którym często nie mogę zrobić normalnego wydechu, czuję jakby mi ktoś mocno uciskał to miejsce oraz bardzo częste zawroty i bóle głowy. Proszę o radę co mi może dolegać i do jakiego specjalisty się wybrać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można odpowiednie dalsze postępowania