Co oznacza druga kreska na teście, jeśli dostała, okres?

Przestałam karmić piersią, 5 miesięcy temu. Moje cykle sa dość regularne, a testy ciążowe wychodzą pozytywne. Zrobiłam około 12, różnych marek i na około 8 pojawiła sie blada kreska oznaczająca ciąże, w zeszłym miesiącu dostałam normalny, obfity okres. Teraz jestem 4 dni przed okresem, rano robiłam test i nadal widnieje blada kreska. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć