CO oznacza fioletowa zmiana po ugryzieniu przez nieznanego owada?

W nocy parę dni temu cos mnie ugryzlo, na początku po prostu ugryzienia było opuchniete i bardzo swędziało, po kilku dniach zaczęło szczypać i rana zrobila się ciemno fioletowa. Co mogło mnie ugryźć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu