Co oznacza gęsty i żółty śluz?

Kochałam się z chłopakiem w dniu oczekiwanej miesiączki. Wzięłam tabletkę antykoncepcyjną po stosunku i okres nadszedł dopiero po 3 dniach. Po 8 dniach pojawił mi się bardzo gęsty żółty śluz. Czy to może oznaczać ciążę??

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Jeżeli po współżyciu przyjęłaś antykoncepcję "po" oraz dostałaś okres, raczej jest niemożliwością byś była w ciąży. Opisaną przez Ciebie wydzielinę warto zdiagnozować pod kątem ewentualnego zakażenia u lekarza POZ lub lekarza ginekologa.