Żółty śluz zamiast okresu - czy jestem w ciąży?

Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. On twierdzi, że nie doszło do wytrysku. Po 5 dniach dostałam okres, był obfity jak zawsze i trwał tydzień. Dzisiaj powinnam dostać kolejny okres. Jest tylko jakiś żółty śluz. Bardzo się martwię, że jestem w ciąży. Czy to możliwe?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Oczywiście, każdy stosunek płciowy niesie ze sobą możliwość zajścia w ciążę. Proponuję, zaczekać na krwawienie. Gdyby spóźniało się ono dłużej niż 7 dni, zalecam wykonanie testu ciążowego.