Dlaczego spóźnia się okres i czy śluz z pochwy jest normalny?

Witam. 5 lipca-Zbliżenie z chłopakiem (bez zabezp.bez wytrysku,ok.3min) 8 lipca-dostałam okres Denerwowałam się strasznie,że moglismy wpaść,mało jadłam,pojawiły się wzdęcia.20 lipca pierwszy raz miałam jednorazowa krew w śluzie. 23 lipca zrobiłam test-negatywny. Okres spóźnia się miałam dostać 7 sierpnia (cykle 29-31).Mam wilgoć i mleczny wodnisty śluz w pochwie. 1.Czy ciąże moge wykluczyć? 2.Skąd ta krew w śluzie? 3.Dlaczego spóźnia się okres i czy ten śluz jest normalny? Dziękuje.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy powtórzyć test ciążowy i zgłosić się kontrolnie do ginekologa.