Brak okresu, nisko położona szyjka macicy i wodnisty śluz

Co to może być? Nie mam okresu,ostatni był w lipcu,ciąże wykluczam,bo było zbliżenie ale krótkie przed tamtym okresem i bez wytrysku.2 testy negatywne po 34 dniach od zdarzenia. Moja szyjka macicy jest bardzo nisko wystarczy,że włoże połowe palca do pochwy i wyczuwam opór.temperatura rano w pochwie jest niska ale po południu wzrasta do 37-37.3.Śluz mam biały wodnisty bardzo się niepokoje,bo nigdy nie miałam problemów z miesiączkowaniem.Czy ciąże moge wykluczyć? I co mi może dolegać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli testy ciążowe są negatywne 34 dni po stosunku to ciążę zdecydowanie może Pani wykluczyć. Brak miesiączki może być natomiast konsekwencją zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, patologii układu rodnego, itd. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.