Co oznacza gorączka i kaszel?

Od trzech dni mam gorączkę- pierwszego dnia 38,5 potem utrzymywało się na poziomie 37 stopni, dziś rano znowu podskoczyło do 38. Oprócz tego uporczywy kaszel i katar. Czy muszę iść do lekarza, czy wystarczy jeszcze kilka dni przeleżeć w łóżku? Dodam ze od początku goraczkowania biorę gripex.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!