Co powoduje gorączkę, kaszel i szybsze bicie serca?

Witam. Od tygodnia mam gorączkę pomiędzy 37-38 stopni, wcześniej "przechodziłam" straszny kaszel ból gardła i katar biarac leki na przeziębienie. Byłam i lekarza, dostałam eurespal, bioprazol i i anapran ale nie pomaga, dodatkowo bardzo szybko bije mi serce i trzęsą mi się ręce, nogi mam jak z waty. Dlaczego?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcję. Jeżeli leki nie działają proszę ponownie udać się do lekarza je zlecającego