Co oznacza gulka w okolicy krtani?

Dobry wieczór, mam 21lat, moj problem polega na tym iz okolo miesiac temu wymacalem w okolicy prawej gornej czesci ktrani jakas gulke wielkosc okolo 1cm, palilem papierosy 3 lata, ostatnio w mojej slinie zauwazylem malutkie kropeczki krwi, ze strachu rzucilem fajki, co prawda bolu ktory promienieje "do ucha" nie mam, ale odczywam suchosc w gardle i nie przyjemny zapach z ust, mialem problematyczne zycie od 4 lat towarzyszyl stres i zdazylo sie ze nawet zazywalem nakrotyki, juz tego bie robie od 2 mies, czy moj ogranizm sie oczyszcza? Gdy wstaje rano mam strasznie gesta sline taka zoltą musze pare razy usta plukac, szybko pojawia nie nie przyjembyzapach z ust, papierosow nie pale 15dni, boje sie bo nie wiem co sie dzieje miewam czasem tak zwane nudnosci dodam iz wyjechalen za granice, niee wiem czy moze miec to wplyw. Oczekuje odpowiedzi z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie