Co oznacza guz zbudowany z wrzecionowatych komórek poprzedzielanych obszarami bezjądrowymi?

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku. Guz zbudowany z wrzecionowatych komórek poprzedzielanych obszarami bezjadrowymi z ogniskowa immunoreaktywnoscią Vimentyną,s-100,CD34 o utkaniu nerwowłókniaka. IHC:VIMENTYNA,CD34,S-100.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być zinterpretowany przez lekarza, który je zlecił z uwzględnieniem Pańskiego stanu klinicznego i innych badań. Pozdrawiam!