Co oznacza wynik biopsji piersi 27-latki?

Witam, proszę o interpretację wyniku biopsji gruboiglowej gruczołu piersiowego. Carcinoma acinocellulare (acinocellulare cell carcinoma, nr ICD-O:8550/3) Utkanie składa się z drobnych celem i torbielek, zbudowanych z komórek o jasnej cytoplazmie, z ekspresja S-100. W świetle cewek i w cytoplazmie części utkania obecne są substancje paS-dodatnie. Nie stwierdzono obecności śluzu w cytoplazmie komórek. Er 1 we wszystkich komórkach nowotworowych; PR 1 <10% komórek nowotworowych; Her-2 1 ; Ki67 około 16%. Dodam, że 2 tygodnie temu urodziłam dziecko i jestem w trakcie laktacji.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na złośliwy proces nowotworowy., konieczna wizyta u ginekologa i onkologa.